KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407218
nr 1340 7218
Eva Teorell
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Eva Teorell, Komposition. Signerad, 1964, dukskada. Olja på duk, 79x62cm
Eva Teorell, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:24:46
8/8 01:14:31